Hyperaktivní Veverka

Do jaké země byste se chtěli podívat a proč?

Na světě je tolik míst, tolik států a každý je něčím proslulý. Francie – Eiffelova věž, Amerika – Grand Canyon, Itálie – Colosseum, Austrálie – Sydney Opera House, Egypt – Pyramidy… Zkrátka zajímalo by mě, do jaké země byste se nejraději podívali a proč?

Nejlepší odpověď
Rocker

Od malička slintám,když vidím v televizi Grand Canyon.Jel bych i třeba někam na Sibiř,nebo do Rumunských hor,kde ještě žijí postaru,bez civilizace.Ale takový čundr v Orlických horách je taky super:-)

Další odpovědi
bobánek

Podíval bych se rád do starého Ceskoslovenska,bo­hužel to už asi nepujde.Každy chce se podívat do světa,ale unás je taky plno pěkných míst.

bigbít

Švédsko, Finsko apod…lákají mě jezera, hory a jejich kultura..:-)

iceT

Do Asie-Japonsko,Čína,Thaj­sko…

gnosis

pokud jen jeden stat tak Cina, hlavne kvuli jeji historii a pamatkam. pokud jeden kontinent tak bych rozmyslel mezi Asii a Afrikou. a asi hodne dlouho:)

suaeda

Nový Zeland. Ale to je jen těžko uskutečnitelný sen.

venkovan

Pokud v té zemi nebudu moci být asi půl roku abych poznal co tam lidi těší a jaké mají problémy, tak jet jen na čuměnou se mi nechce nikam. Mne víc zajímá ten život za „pozlátkem“ než se podívat tam a tam a zas pádit domu abych nepřijel pozdě z dovolené..
Ale kdyby bylo nejhůř, tak někam jako je centrální Kanada, či Sibiř. Jsou sice komáři a nebo zas jindy zima, ale to se i nechá vydržet.

quentos

USA – z kulturních důvodů, jednak coby anglista, jednak coby fanda country; Švýcarsko, Itálie

anonym

Mým snem je navštívit Holandsko.Sice jsem tam byl,ale jen na jeden den a tak mě ta země uchvátila,že bych tam jel aspo%n na měsíc.

vicix8

Amerika- Montana… nádherná příroda… :)