Avatar uživatele
Hyperaktivní Veverka

Do jaké země byste se chtěli podívat a proč?

Na světě je tolik míst, tolik států a každý je něčím proslulý. Francie – Eiffelova věž, Amerika – Grand Canyon, Itálie – Colosseum, Austrálie – Sydney Opera House, Egypt – Pyramidy… Zkrátka zajímalo by mě, do jaké země byste se nejraději podívali a proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, bigbít, bobánek, suaeda před 4737 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rocker

Od malička slintám,když vidím v televizi Grand Canyon.Jel bych i třeba někam na Sibiř,nebo do Rumunských hor,kde ještě žijí postaru,bez civilizace.Ale takový čundr v Orlických horách je taky super:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bobánek

Podíval bych se rád do starého Ceskoslovenska,bo­hužel to už asi nepujde.Každy chce se podívat do světa,ale unás je taky plno pěkných míst.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bigbít

Švédsko, Finsko apod…lákají mě jezera, hory a jejich kultura..:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Do Asie-Japonsko,Čína,Thaj­sko…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

pokud jen jeden stat tak Cina, hlavne kvuli jeji historii a pamatkam. pokud jeden kontinent tak bych rozmyslel mezi Asii a Afrikou. a asi hodne dlouho:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Nový Zeland. Ale to je jen těžko uskutečnitelný sen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pokud v té zemi nebudu moci být asi půl roku abych poznal co tam lidi těší a jaké mají problémy, tak jet jen na čuměnou se mi nechce nikam. Mne víc zajímá ten život za „pozlátkem“ než se podívat tam a tam a zas pádit domu abych nepřijel pozdě z dovolené..
Ale kdyby bylo nejhůř, tak někam jako je centrální Kanada, či Sibiř. Jsou sice komáři a nebo zas jindy zima, ale to se i nechá vydržet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

USA – z kulturních důvodů, jednak coby anglista, jednak coby fanda country; Švýcarsko, Itálie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mým snem je navštívit Holandsko.Sice jsem tam byl,ale jen na jeden den a tak mě ta země uchvátila,že bych tam jel aspo%n na měsíc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vicix8

Amerika- Montana… nádherná příroda… :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek