Avatar uživatele
England1522

Do jaké země by jste šly?

Jakou zemi by jste navštívily nebo do které by jste šly bydlet když by jste měly možnost odejít? ?

Já bych šel bydlet když bych měl možnost do Itálie (Toskánsko nebo u moře) a rád navštívil bych USA, Malawi a Rusko.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz před 3565 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Bydlet Švýcarsko někde pěkně v Alpách třeba pod Titlisem:-))hmmmm to by byla nádhera http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ti­tlis

Navštěvuji ráda všechny země, pokud mi to finance dovolí:-))

Zrovna USA mě moc neláká, to raději Kanadu, nebo Rio, Zéland, Madagaskar, Čínu, no je toho hodně, kde jsem nikdy nebyla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Švýcarsko, kde jsem obdivoval, krásnou krajinu, pořádek a demokratickou spravedlnost. Vše se tam rozhoduje pomocí lidových hlasování – referend. Ale v budoucnu tam budou mít čím dál tím větší problémy s islamisty z Kosova a z Turecka. Takže mne láká jednoznačně Nový Zéland, nebo Kanada.
Ono je krásně i u nás jen je třeba zlepšit pořádek nejen v naší nádherné přírodě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
escibe

Španělsko (super lidi), Rakousko (čistota)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiHeat

Jednoznačně Švýcarsko (Basilej).....jinak cestovat bych chtěl USA – Kanada, Japonsko, Finsko, Švédsko, Norsko, Dánsko, Německo, Francie, Rakousko, Itálie, Anglie, Portugalsko, Holandsko, Belgie, Čína

…co mě absolutně nebere je.....Střední a blízký východ, Afrika, Jižní Amerika, Austrálie, Rusko, Turecko a samozřejmě balkán…bývalá Jugoslávie, Bulharsko, Rumunsko, Albánie atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Bydlet bych chtěla ve Švýcarsku. A navštívit třeba Kanadu, Nový Zéland ( krásná příroda ), Japonsko, Čínu ( poznání historie, kultury ) Karibik ( koupání a potápění ). 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Larissa

Jééj, já bych chtěla bydlet všude na zemi, ale asi nejvíc v: USA, Anglie, Kanada, Jižní Korea, Japonsko, Nizozemí, Dánsko, …

Všude. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nechápavé

Amerika :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pn65

Francie

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek