England1522

Do jaké země by jste šly?

Jakou zemi by jste navštívily nebo do které by jste šly bydlet když by jste měly možnost odejít? ?

Já bych šel bydlet když bych měl možnost do Itálie (Toskánsko nebo u moře) a rád navštívil bych USA, Malawi a Rusko.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Bydlet Švýcarsko někde pěkně v Alpách třeba pod Titlisem:-))hmmmm to by byla nádhera http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ti­tlis

Navštěvuji ráda všechny země, pokud mi to finance dovolí:-))

Zrovna USA mě moc neláká, to raději Kanadu, nebo Rio, Zéland, Madagaskar, Čínu, no je toho hodně, kde jsem nikdy nebyla.

Další odpovědi
suaeda

Švýcarsko, kde jsem obdivoval, krásnou krajinu, pořádek a demokratickou spravedlnost. Vše se tam rozhoduje pomocí lidových hlasování – referend. Ale v budoucnu tam budou mít čím dál tím větší problémy s islamisty z Kosova a z Turecka. Takže mne láká jednoznačně Nový Zéland, nebo Kanada.
Ono je krásně i u nás jen je třeba zlepšit pořádek nejen v naší nádherné přírodě.

escibe

Španělsko (super lidi), Rakousko (čistota)

NikkiHeat

Jednoznačně Švýcarsko (Basilej).....jinak cestovat bych chtěl USA – Kanada, Japonsko, Finsko, Švédsko, Norsko, Dánsko, Německo, Francie, Rakousko, Itálie, Anglie, Portugalsko, Holandsko, Belgie, Čína

…co mě absolutně nebere je.....Střední a blízký východ, Afrika, Jižní Amerika, Austrálie, Rusko, Turecko a samozřejmě balkán…bývalá Jugoslávie, Bulharsko, Rumunsko, Albánie atd.

marci1

Bydlet bych chtěla ve Švýcarsku. A navštívit třeba Kanadu, Nový Zéland ( krásná příroda ), Japonsko, Čínu ( poznání historie, kultury ) Karibik ( koupání a potápění ). 🙂

Larissa

Jééj, já bych chtěla bydlet všude na zemi, ale asi nejvíc v: USA, Anglie, Kanada, Jižní Korea, Japonsko, Nizozemí, Dánsko, …

Všude. :D

Nechápavé

Amerika :)

pn65

Francie