Tom.Noddy

Do jaké výšky v letadle je možno chytnout signál telefonních operátorů?

Doplňuji:
..samozřejmě, ale otázka nezněla „Vypínají se v letadlech telefony?“

Nejlepší odpověď
RomanP

zhruba do od 10 000 do 15 000 metrů. Potom již chytáš síť Ufonů

Další odpovědi
hanulka11

Těžko říct …v ledadle se telefony vypínají

baghira

Antény vysílače jsou směrové, a natočené tak aby nevyzařovaly zbytečně do vzduchu, nýbrž na zemský povrch. Kromě toho letadlo je celokovové a tudíž stíněné. Protože jsem ukázněný cestující a v letadle vypínám, tak nevím, ale nečekal bych bůhvíjaký signál nad 1000 – 2000m. Jedině snad náhodou.

Technologický dosah vysílače/přijímače systému GSM je za ideálních podmínek max. 35 km