mrchorchoj

Do jaké nomenklatury INTRASTATU spadají mechanické sestavy?

Vyrábíme obráběné dílce, občas pro zákazníky děláme i jednoduché mechanické sestavy, které jsou pak součástí větších celků (zpravidla se jedná o elektronická zařízení, kamery, atd.). V těchto sestavách jsou kombinovány díly z různých materiálů. Kam mám takovou sestavu zařadit v INTRASTATU?

Nejlepší odpověď
annas

Nepomůže vám tento odkaz?

Nadpis books google – INTRASTAT a mechanické sestavy

https://books­.google.cz/bo­oks?id=srQoIX­grtn4C&pg=PA139&dq=IN­TRASTAT+a++mecha­nické+sestavy&hl=cs&sa=­X&ved=0ahUKEwi4h9es-ejWAhXBNJoKHe­tiBuoQ6AEIJTA­A#v=onepage&q=IN­TRASTAT a mechanické sestavy&f=fal­seved=0ahUKEw­j0×YqnwOjWAhXiK5oK­HX2JAK4Q6AEIN­TAB#v=onepage&q=IN­TRASTAT a mechanické sestavy&f=false