hapiky

Do jaké míry způsobil či zvětšil covid tzv. bačkorovou kulturu?

Bude nová kultura po covidu úplně jiná?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud máte na myslí TV, jen výjimečně něco nového, jinak se většina pořadů opakuje.

Ne všechny pořady jsou žádoucí, abych je znova viděla. Jen u málokterých je značka P. Jenže film se např. vysílal na Nově, teď na Primě jako premiéra.

Občas jsem sledovala pořady v nabídce ze satelitu, ale zjistila jsem, že se dívám dnes, pak za několik dní, stále se filmy opakuji. Občas přibude nový, ale později se objeví znova.

Oživil se pojem z doby, kdy začala TV vysílat, ale tehdy byly programy neznámé.
Že by se mladí dívali víc na televizi, myslím si, že víc hrají hry. Nebo že by se školácí mnohem víc připravovali do školy?

Ale ČT3 chtělo přilákat zájemce, kteří jsou doma. Jak to dopadá, netuším.

Když se dělá něco totéž, není to totéž. Někdy se opakované líbí, ale platí všeho s mírou.

Další odpovědi
Kepler

Lapět doma při TV a PC se týká vlastně jen lidí v karanténě, ale dá se to v pohodě přežít, si myslím. Jinak se dá jít ven, nikdo nekontroluje kam jdeš a za jakým účelem. Neočekávám, že by to mělo mít do budoucna nějaké dopady.

marci1

Do divadla, na koncert, na různé festivaly jít nemůžeme, ale doma v bačkorách nemusíme jen sledovat TV nebo filmy na NB. Můžeme si zazpívat, zahrát společně na hudební nástroje, zahrát „bytové divadlo“, jako se hrálo kdysi ap. Zřejmě si budeme více více vážit toho, co jsme měli před pandemií, a to nejen co se týká kultury. 🙂

led

Skôr by som túto dobu nazvala „doba ranno obézna“ (doba vznikajúcej obéznosti človeka). Nedostatok pohybu prispieva k zvýšeniu hmotnosti a objemu strednej časti tela. Záleží od nás, či nebude pokračovať do „doby obéznej, alebo doba obelixová“ https://www.go­ogle.com/imgres?im­gurl=https%3A%2­F%2Fi.pinimg.com%2Fo­riginals%2F0d%2Fd2%­2F58%2F0dd258319408e9b6b­7d4089c803b9765­.jpg&imgrefur­l=https%3A%2F%2Fwww­.pinterest.com%2Fpin%2­F417216352980206891%2F&t­bnid=i3mH6fXih­rt-yM&vet=12ahUKE­wibmMaO_aXuAh­XQAewKHX-SAIEQMyg2egQI­ARA3..i&docid=lTy2llNV­Bad0WM&w=612&h=792&q=o­belix&client=av­g&ved=2ahUKEwib­mMaO_aXuAhXQA­ewKHX-SAIEQMyg2egQIARA3

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.