Vali911

Do jaké/které doby od naší žádosti je společnost povinna tyto podíly vyplatit, aby nepropadly?

Zdědili jsme po babičce podíly od zemědělské společnosti, do jaké doby od naší žádosti je společnost povinna tyto podíly vyplatit aby nepropadly?
Žádost byla poslána doporučeným dopisem.

Děkuji za každou odpověď.

Odpovědi
Drap

Podle smlouvy.

Mc Merkurion

… nepropadnou, to nejni dividenda (ta se počítá právě ze členskýho podílu … a pozor, členský podíl lze vyplatit i formou majetku a tam je doba na vydání až sedm let, podle druhu smlouvy …