kuba007

Do čeho zabalit darovanou láhev ginu?

Pro p. Edisona – láhev, kterou budu darovat

Odpovědi
Edison

Už darovanou? Na co bys ji balil?? Nechápu.

Aha, takže jsi nesprávně použil slovo, čili ne darovanou, ale jako dárek. Přiště se vyjadřij správně.

Jde o to, co je to zač. Řenkěme průměrnou do dárkového pytlíku. Na dražší až drahou najdeš vhodný, třeba dřevěný obal v dekorativních předmětech, Pak jen vyložit vhodným materiálem, vhodným typem slámy.

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?q=kra­bice+na+v%C3%AD­no&lr=lang_cs&new­window=1&tbs=lr­:lang_1cs&sxsrf=­ALeKk00wiOG3og­hL7jGQSLCnZ7Mag­vVhkw:1589910862262&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ved=2a­hUKEwjdsq3Bv8DpAh­VOPcAKHerLAMAQ_A­UoAXoECGcQAw&biw=12­80&bih=716

Kepler

Pokud není prodána už v dárkovém balení, pak bohatě postačí ozdobná úzká taška se šňůrkami. Něco jako tohle: https://www.darkove-obaly.cz/darkove-tasky-na-vino/?utm_sou­rce=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=Dar­kove-obaly-vyhledavaci-D%c3%a1rkov%c­3%a9+ta%c5%a1ky+na+v%c3%­adno&utm_conten­t=Luxusn%c3%ad+d%c3­%a1rkov%c3%a9+ta%c5%a1ky­+na+v%c3%adno&ut­m_term=d%c3%a1rko­v%c3%a9+ta%c5%a1ky