Do čeho sbíráte hovínka po svých psích miláčcích a jak ?

Do igelitu, do papírového sáčku dog fet, do papírového kapesníku,…

Sbíráte to rukou nebo máte nějaké kleštičky ?

Dají se kleštičky koupit běžně nebo to je taková specialitka, že se to běžně neprodává ?

Nejlepší odpověď
Deli

Máme psa na zahradě, takže na lopatu.
Pokud jdeme mimo zahradu, chodíme do polí či do lesa, takže to neřeším.
Dokud jsme žili ve městě, sbírala jsem rukou do igelitového sáčku, ten se v kapse nosí snáz než papírový určený na psí exkrementy.

Další odpovědi
terry

Sice bydlím na vesnici, ale do lesa musíme okolo pár domů, takže když to nevydrží(taky bych to před plotem nechtěla), tak do mikroten.sáčku – rukou.
Použití papírového sáčku v trávě si moc dobře neumím představit.

Drap

Chodívám se psy do lesa , takže s tím neni problém. Vyjímečně používám mikrotenový sáček

led

U nás na to máme pri psích smetníkoch špeciálne papierové sáčky aj s papierovou lopatkou. Poznáte ich podľa obrázku:
pes sedí na záchode a číta noviny. Veď aj pes je „človek“, len ináč vyzerá :)