sesednizkola

Do čeho dát sušená rajčata v oleji?

Mám je doma a nevím jak to zužitkovat. Samotný mi to nechutná. Nevíte o nějakým chutným receptu do čeho se to dá dát? Nejlépe s nějakým masem pečeným nebo grilovaným. Je mi líto to nechat zkazit. Děkuji.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Dávám je do různých salátů ,plním s nimi masové závitky – zabalit do plátku šunky nebo sýru,do slaných závinů z listového těsta,do sekané,podle potřeby nakrájím na menší kousky,do omelet atd.

Další odpovědi
anonym

Sušená rajčata dejte do sklenic a zlijte trochou balzamikového octa.Dostanou lepší nakyslou chuť.
Přidejte nasekaný stroužek česneku a zbytek dolijte olejem.
Pak se plní do skleniček,sušená rajčata se hodí pod pečená masa tak i pod dušená.
Koukněte tady v čase 43.35

://www.ceskate­levize.cz/ivy­silani/106586257­76-polopate
Receptů je celá řada:https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=recepty+se+su%C5%­A1en%C3%BDmi+raj%C4%8Da­ty

Jarkak2102

Ahojky, my dáváme tyto rajčata buď do masových závitků a nebo i třeba do domácího chleba (https://www.dom­mo.cz/Magazin/Re­cepty/Recept-na-kynuty-domaci-chleb) je to velká mňamka 🙂