vibrathor69

DNS neodpovídá (nezobrazuje se mi web a nepouštějí se mi hry), ale internet mi funguje(skype). Co mám dělat?

Odpovědi
cochee

Zkus nějaký veřejný DNS server, například Google DNS – IP 8.8.8.8 . Neříkám, že je nutno na něj přejít natrvalo (strejda Google je starý čmuchal), ale alespoň pro zjištění, jestli to funguje – pokud ne, může být problém přímo v operačním systému a ne v nefungujícím DNS. Skype samozřejmě funguje, protože DNS nepotřebuje.