Sarrow

Dnešní doba

Jaký je váš pohled na elektroniku nebo dopravu?

Myslíte že by se nám bez něčeho takového žilo na světě o něco lépe?
Doplňuji:
Při srovnání s jinou dobou…

Odpovědi
Drap

Nejde srovnat nesrovnatelné. Co je to lépe ? Zdravěji, nebo snad s menší námahou ? Pokud neupřesníš, co je podle tebe lépe, nejde odpovědět.

antík

Život pravekých lidí je nejlepší, ovšem lidé jsou chytří a líní :D

motlajs

Dobré je to, co nám vyhovuje.
Co nám vyhovuje, odpovídá našemu chápání.
Chápání odpovídá našemu vědomí.
Vědomí je „jak hluboko jsme zalezlí v jeskyni“. (asi Platón)

Všechno je dobré.
Všechno se vyvíjí.
Otázka je, co je zbytečné a co skutečně lidé chtějí.