dominga

Dneska ukazovaly ve zprávách,ze si můžu napsat žádost o výmaz ze solusu jak to mám udělat?

Odpovědi
Jsemtady

sežeň si právníka. ten to za tebe podá. jinak by s tebou vymetli.
Solus se ale odvolal. Pokud ještě dluhy máš, tak to nakonec stejně může bejt anabáze, pokud ne tak ti to smáznou.

zzzzz

Napiš na solus, nejlépe doporučený dopis, ve kterém uvedeš, že nesouhlasíš, aby shromažďovali, zveřejňovali či jinak šířili tvé osobní údaje, a údaje o tvé finanční situaci. Požádej je o okamžitý výmaz, pohroz žalobou.

Doplňuji:
pokud jsi neplatič a necháš se vymazat ze solusu, tak pokud by jsi si vzala další půjčku, dopustila by si se tr. činu podvodu.

anonym

Napsat žádost.
Primární nutností je – uhradit dluh, pak to jde snadno.
Koukni na www.solus.cz
BTW – takových rejstříků je víc, např. CBCB…

loken

Návod na vymazání záznamu ze Solusu můžete njít i zde – http://www.fin­money.cz/co-je-to-solus-a-jak-dosahnout-vymazani-zaznamu