žolik

Dneska se chce aby mladý lidé přispívali finančně rodičům ,zdražovat se bude,mohly bi jste pomáhat.

Nejlepší odpověď
Alesh

  1. mladí
  2. ", " (čárka mezera)
  3. by
  4. byste

K tématu samotnému, trochu nerozumím formulaci „dneska se chce“, ale vždycky to je o tom, že někdo se má líp a někdo třeba hůř, pokud to je v rámci rodiny, pak především v takovém případě rád pomůžu.

Další odpovědi
dědapetr

Jsem starší člověk a rodičům již pomáhat nemohu neb nemám,ale podporoval jsem svoje dcery a jejich děti když byli nezaměstnaní.Tak že z úspor už toho moc nezbilo na stáří.Doufám že stejnou mírou mi to dcery v rámci možností oplatí.Ono za totality se špatně šetřilo.

tom004

A otázka zní?

anonym

A kdo ze to dneska chce ??
Ja bych hodne rada pomahala , ale bohuzel uz rodice nemam. ☹ -iv-

vecernice

Pomáhám v rámci možností,a nejen rodičům.Ale někdy velice těžko.

hanny 2

Rodiče už nemám a nevím,jak by mi mohly děti přispívat,když dcera je na mateřské a syn pracuje jako číšník a splácí byt,spíš přispíváme s manželem jim a ještě si šetříme na důchod!

iwetax

Možná tak, že bych koupila špagety čočku a chleba. Záleželo by na situaci. Starý člověk má výhodu, že si mohl za život naspořit.Nemyslím, že by jsme byli tak chudí