Klára K.

Dneska, když jsem šla domů, začaly mi strašně slzet oči.

Já jsem se předtím mazala opalovacím krémem, i na obličej, takže jsem myslela, že je to od toho. Když jsem teď před chvílí přišla domů, začala jsem hrozně soplit. Vypadá to na alergickou reakci, ale nikdo z předků alergii nemá, a u mě je to taky poprvé…
Můj doktor mi taky říkal, že jsem úplně zdravá, bez alergie. Nikdy předtím se mi to nestalo, je to alergie?

Odpovědi
badisko

Ano mize to byt alergie …ta se muze projevit kdykoliv …pokud to bude pretrvavat navstiv doktora ..

anonym

ano, může to být i alergie, a který doktor ti to řekl? Obvoďák? Ten ví prd, zajdi si na testy na alergologii, bude období pro alergiky, já jsem byla alergička ze dne na den, plísně domácí i venkovní, peří, jíva, bříza, topol, lípa, no prostě kde co, koukala jsem jako blázen, jak mi ta ruka naběhla, začala jsem se i dusit a ž do modra, měla jsem inhalátory a kdejaký prášky, a hlavně mě trápil hrozný kašel, až jsem z toho zvracela a nemohla jsem v noci spát, sousedka mi s úsměvem řekla, že má asi novýho chlapa, když tak nahlas hekám, ale to nevěděla, že lapám po dechu a sháním po bytě ten pi-ifuk, co se stříká do krku, nejlíp mi bylo v zimě, když mrzlo, to mě skoro nic netrápilo a pak najednou konec, všechno přestalo, jako mávnutím kouzelného proutku
Doplňuji:
tak zase překlep, sousedka říkala, že mám…

STUDENTKAEVA

Videla bych to na alergii.A pokud ne tak mne oci slzi treba po tom kdyz jsem venku ve vetru..