Avatar uživatele
Klára K.

Dneska, když jsem šla domů, začaly mi strašně slzet oči.

Já jsem se předtím mazala opalovacím krémem, i na obličej, takže jsem myslela, že je to od toho. Když jsem teď před chvílí přišla domů, začala jsem hrozně soplit. Vypadá to na alergickou reakci, ale nikdo z předků alergii nemá, a u mě je to taky poprvé…
Můj doktor mi taky říkal, že jsem úplně zdravá, bez alergie. Nikdy předtím se mi to nestalo, je to alergie?

Zajímavá 0 před 3990 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Ano mize to byt alergie …ta se muze projevit kdykoliv …pokud to bude pretrvavat navstiv doktora ..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

ano, může to být i alergie, a který doktor ti to řekl? Obvoďák? Ten ví prd, zajdi si na testy na alergologii, bude období pro alergiky, já jsem byla alergička ze dne na den, plísně domácí i venkovní, peří, jíva, bříza, topol, lípa, no prostě kde co, koukala jsem jako blázen, jak mi ta ruka naběhla, začala jsem se i dusit a ž do modra, měla jsem inhalátory a kdejaký prášky, a hlavně mě trápil hrozný kašel, až jsem z toho zvracela a nemohla jsem v noci spát, sousedka mi s úsměvem řekla, že má asi novýho chlapa, když tak nahlas hekám, ale to nevěděla, že lapám po dechu a sháním po bytě ten pi-ifuk, co se stříká do krku, nejlíp mi bylo v zimě, když mrzlo, to mě skoro nic netrápilo a pak najednou konec, všechno přestalo, jako mávnutím kouzelného proutku
Doplňuji:
tak zase překlep, sousedka říkala, že mám…

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

Videla bych to na alergii.A pokud ne tak mne oci slzi treba po tom kdyz jsem venku ve vetru..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví