bolak

Dneska je tu až nezvyklej klid

Nezdá se vám? :)

http://www.you­tube.com/watch?v=DTJmJH4­qMoU

Nejlepší odpověď
anonym

Ne,nezdá,vždyť je teprve začátek týdne,spousta povinností a ne každý má tu možnost vysedávat na netu.
P.S. Písnička je pěkná!

Další odpovědi
Drap

To už se tak někdy sejde

johana 56

Konečně se mi podařilo odstranit préblém se zasekáváním,trvalo to několik dní.Vaše včerejší odpověď mi hodně pomohla.Moc děkuji(v tom tichu to určitě bude slyšet).

bolak

johana 56: Já že jsem někomu dobře poradil? To jsou mi teda věci :), a nebude to omyl?