led

Dnes večer nastal konec světa, Začalo to v 18.00 – takže někde už to muselo začít? Nejsme přece všichni ve stejném pásmu

WASHINGTON/PRAHA – Američan Harold Camping vypočítal, že 21. května 2011 uplyne 7000 let od biblické potopy. V tento soudný den se prý dostanou do nebe miliony lidí, ostatní čeká konec světa.
Návod na přežití:
návod:
Když se dozvíte, že konec světa nastane asi za pět minut, můžete si nasadit papírový pytlík na hlavu a lehnout si na zem, praví Stopařův průvodce po galaxii, kniha s podtitulem Nepropadejte panice!
Sice to nepomáhá, ale za pokus to prý stojí.

Jak to řešíte vy?
PS.
Já koukám a koukám a nic nevidím. Země se točí dál. Tak se chystám na zítřejší Nový svět.
Doplňuji:
Dnes je 22.5.2011
Vítajte v Novom živote.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Tady to nehrozí jsme o 100let pozadu,tak se zachráníme.:)

Další odpovědi
anonym

Tech koncu sveta v minulosti jich bylo predpovezeno … a jeste bude … ale kdo vi. ( ted nevim jakeho " smajlika ". -iv-

Valky

Dědapetr: Asi tam milion palců hore! :D Výborná odpověď, která mě i takhle brzo ráno pobavila! :)))