zjentek

Dnes tady nikdo nebyl?

Zde nadále už nemá cenu se ptát, neboť nikdo tady neodpovídá. To jsem si mohl rovnou přidělit nick vimprd a vážně odpovídat taky. Děkuji, nejsu nasratý.

Elkon tvl co to povídáš, pro mě jsou tvé kraviny zásadní!

Nejlepší odpověď
Disraeli

To sis všiml až teď? Za jedno tu není absolutně žádná snaha, uživatelé buď neodpoví NEBO odpovídají jen trollové ANEBO uživatelé zpravidla odpovídají na ty otázky, které nejsou náročné a složité (nejlíp ankety) a které si žádají spíš jen nějaký jednoduchý názor na nějakou věc.
Za druhé otázky tu z většiny taky nejsou žádný zázrak. Nejvíc je tu protiruských sra*ek a pak proruských sra*ek. ;) Naprostý odpad každopádně obojí. Pak se tu místami stále objevuje covidové téma a nesmyslné otázky, které ani odpovědi nepotřebují…

Další odpovědi
aliendrone

NJN, k tomu co píše Disraeli bych dodal, že zrušní „Můj stream“ tomu nepřidalo. Chodím sem nahodile a protože odpovídat zde nemám za životní prioritu, tak často nezaregistruji nějaké komentáře. A to je pak jako když se baví blbej s hluchým. Poloviční, popřípadě tazateli ne zcela jasná odpověď je STEJNÁ, jako žádná odpověď, prostě K NIČEMU. :(

KVALITNÍ odpověď (vyjma těch elementárně stupidních) zpravidla NUTNĚ vyžaduje dodatečné upřesnění, padají doplňující otázky a pokud se jich nedostává, tak je to práce o ničem. Zkrátka bez potřeby dalších komentářů se obejdou otázky typu „Kolik je 1+1?“ (a k tomu NENÍ třeba websajt) a pokud otázka JE NÁROČNÁ (nejde snadno vygooglit, tedy VHODNÁ pro speciální web), tak potřebuje viz výše.

Všiml jsem si úbytku uživatelů a NEDIVÍM SE tomu. A hlídat si, jestli někdo reagoval nebo ne – sorryjako, ale nemám na čele banána. Jak píši, pomohu když mám čas a sílu, ale nohu za krk si kvůli tomu nedám. Nejsem dobročinná organizece. :)

elkon

Neptej se na kraviny a nemusíš se pak divit.
Vidím, že, jak už mě tu někdo radil, nemá smysl na Trolla reagovat.

zjentek

Disraeli vidíš to moc černě ale takové to tady není.

Disraeli

Neříkám, že je to tak ve 100 % případů. SEM TAM třeba Hlada, Dochy, aliendrone, Pepa25, Kepler (pokud se drží svého oboru) a další odpovídají na odborné otázky celkem odborně, nápomocně a k věci… ale takových otázek/odpovědí moc není.
Většina i těch rozumnějších otázek zůstává bez odpovědí (bez zodpovězení) – když dáme stranou ty odpovědi, které k ničemu moc nejsou. Což jsou buď trollové anebo nesmysly.

Dochy

Souhlas s Alienem – zrušením „streamu“ odpovědi dost utrpěli. Na některé otázky jsem si dával sledování s tím, že aktuálně odpovídat nechci, ať už z časových důvodů, nebo proto, že jsem se necítil dost vzdělaný k danému tématu a věřil jsem, že odpoví někdo fundovanější. K takovým jsem se někdy vracel po té, co mi pár hodin otázka strašila v hlavě, nebo po té, co někdo k otázce napsal tak nesmyslnou odpověď, že mi pak dávalo smysl odpovědět i při mém omezeném rozhledu.