lukas.zmizik

dnes sem vypil pampeliskovy rajec. jak vyrobce pozna, jak chutnaji pampelisky a sedmikrasky? zkousel je zvykat?

nebo zkousel udelat vyvar? no fuj?

Nejlepší odpověď
Drap

Obě rostliny jsou jedlé, dají se bez problémů sníst, tak zřejmě ochutnal.
V lidovém léčitelství se doporučuje při bolestech hlavy rozžvýkat a sníst 5 – 10 sedmikrásek. Taky se s nimui dají ozdobit jídla, a nebo je sníst usmažené , obalené v těstíčku. A vůbec to neni špatné,

Další odpovědi
LaDy MuSiC

Buďto to lidem chutnat bude nebo nebude.
K tomu, pampeliška je bylinka. Tedy můžeš jí dát do pití, a ani jí nemusíš chutnat. A nakonec, já si myslím, že výrobce chutnal až hotové pití. To žvýkání pampelišek je práce… No nevím pro koho.
Mimochodem koho mysliš jako výrobce?