hanulka11

Dnes se mi stále na všech stránkách co otevřu nabízí …zrychlení počítače -test zdarma.

Nezkoušel to někdo instalovat , je tato nabídka v konečné fázi skutečně zdarma?
Doplňuji:
Tak všem děkuji za zkušenost ,také jsem to chtěla stáhnout, ale pak jsem četla něco o placení, raději jsem to stornovala. Nevím jestli jen test není zdarma ,ale za program možná chtějí zaplatit…tak daleko už jsem nedošla, proto jsem se ptala, jestli si to někdo neinstaloval.Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

jednou jsem to zkusila,ale je to spíš zpomalení než zrychlení,a je to zdarma,ale není oco stát

Další odpovědi
Miroslavst

Minule když se mi to ukázalo, tak jsem to zkusil. bohužel nic z toho nebylo. Tak jsem to zastavil, vrátil zpět a jsem rád za to co mám.

Elk

Zbytečná ztráta času!

RomanP

Já na takové reklamy kašlu , jestli mám rychlý počítač vím nejlíp sám . Kdo ví co se pod tím odkazem ve skutečnosti skrývá , nemíním tady potom honit v PC nějaké vetřelce

Michal Kole

Většinou se za tímto skrývají viry

SpeedyCZ

Mě se pořád všude zobrazovala reklama sestřel 5 iphonů a vyhraj, tak jsem to vyskoušel, byla tam další soutěž, něco jako labyrint který má 3 cesty, ale není to tak, že máte, 1, 2, 3 nebo 4 pokusy… Je to tak, že 100000000000 k­liknete a pořád jen špatně, zkus to znovu… Tak jsem to dal a napsalo mi to Vynikající! Jste nejlepší!… Dovolte se mi zasmát… Ha… Potom jsem měl odeslat na číslo 900 11 80 poslat IPHONE A5A… Koncovka čísla většinou uzčuje u speciálních čísel cenu, takže jsem se na to vys**l… A potom jsem zjistil, že na nějakym webu psali podvodná stránka a že si mám překontrolovat pc antispywarem… Našlo mi to tracking cookies, neboli cookies, které se uloží, a zobrazují se jako reklama na stránkách kde vůbec není… Tak jsem to smazal, a už jsem to doteď neviděl… Jo a to vaše může být to samé.. Taky trackingy… Ps. také to může být že jste 1000 návštěvník stránky, či 1…