Anett.S

Dnes mi sundali fixní rovnátka…

a dostala jsem retainery (ty plastové). Zítra večer jdu na společenskou akci a bylo by mi nepříjemné mít je na sobě. Když tam budu cca od 20°° asi do 2, rozjedou se mi zuby hodně nebo se to potom zase spraví? Měla jsem je 2 roky a nechci, aby se to zase zkřivilo. Díky ;)

Nejlepší odpověď
Drap

Nemusíš mít strach. Srovná se to, pokud vynechaš jen ojediněle.

Další odpovědi
Funna

když si je 2 roky trápila změnou polohy, tak se ti za pár hodin 100% nevrátí zase zpátky…a pokud ano, tak je bytečné, abys je vůbec nosila…protože někdy je budeš muset sundat, přece je nebudeš mít až do smrti .-))