Avatar uživatele
balca

Dnes jsem zapnul PC a nic se nedělo.

Dobrý den,nevíte čím by to mohlo být,že jsem dnes zapnul počítač-a nic se nedělo-obrazovka byla černá nic na ni nenabíhalo(sa­mozřejmě byla zaplá),byl jsem nucen počítač na tvrdo vypnout-takhle se to stalo dvakrát,počítač jsem nechal být-už jsem chtěl volat do servisu,ale po asi půl hodině jsem PC znovu zapnul a vše naběhlo jako vždy.
Nevíte čím by to mohlo být???
Viry jsem žádné nechytl,programů nemám moc,PC je docela výkonný,sem tam hraji CSKO a dívám se na internet nebo někdy stahuji filmy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4289 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Může haprovat zdroj.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

zřejmě interní disk, musela jsem koupit nový..
zálohovali mi data, což jsem 3 roky nedělala :(
noťas se mi taky ani nehnul :(

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jsemtady

Chce to zkontrolovat běžné věci, jestli jsou zastrčené všechny kabely, uvnitř počítače jestli vše pevně sedí. Dost možná to nic není. Zkusit třeba vypadá a tapu monitor apod. Mno pokud se to bude opakovat, tak to vypadá na hdd. Pokud by zlobil, tak ho pc nenajde a nepustí se win. Ale pokud by pc běželo a jen obraz ne, tak buď špatnej monitor, nebo pokud monitor nema signál tak je to grafika.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Jestli nenaběhne ani BIOS, tak je vadný zdroj, mikrospínač tlačítka, s malou pravděpodobností něco zkratovaného, případně chyba na MB. Disk se dá vyloučit tak, že se odpojí. BIOS musí naběhnout i bez disku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek