balca

Dnes jsem zapnul PC a nic se nedělo.

Dobrý den,nevíte čím by to mohlo být,že jsem dnes zapnul počítač-a nic se nedělo-obrazovka byla černá nic na ni nenabíhalo(sa­mozřejmě byla zaplá),byl jsem nucen počítač na tvrdo vypnout-takhle se to stalo dvakrát,počítač jsem nechal být-už jsem chtěl volat do servisu,ale po asi půl hodině jsem PC znovu zapnul a vše naběhlo jako vždy.
Nevíte čím by to mohlo být???
Viry jsem žádné nechytl,programů nemám moc,PC je docela výkonný,sem tam hraji CSKO a dívám se na internet nebo někdy stahuji filmy.

Nejlepší odpověď
anonym

Může haprovat zdroj.

Další odpovědi
briketka10

zřejmě interní disk, musela jsem koupit nový..
zálohovali mi data, což jsem 3 roky nedělala :(
noťas se mi taky ani nehnul :(

Jsemtady

Chce to zkontrolovat běžné věci, jestli jsou zastrčené všechny kabely, uvnitř počítače jestli vše pevně sedí. Dost možná to nic není. Zkusit třeba vypadá a tapu monitor apod. Mno pokud se to bude opakovat, tak to vypadá na hdd. Pokud by zlobil, tak ho pc nenajde a nepustí se win. Ale pokud by pc běželo a jen obraz ne, tak buď špatnej monitor, nebo pokud monitor nema signál tak je to grafika.

Hlada

Jestli nenaběhne ani BIOS, tak je vadný zdroj, mikrospínač tlačítka, s malou pravděpodobností něco zkratovaného, případně chyba na MB. Disk se dá vyloučit tak, že se odpojí. BIOS musí naběhnout i bez disku.