Drap

Dnes jsem vlastní blbostí naboural auto. Mám si nafackovat? Anebo si odpustit?

Nejlepší odpověď
aramah

Je vidět, že jsi z toho vyváz bez zranění ------ takže nafackovat a pak si odpustit:)))))))
A koupit lepší auto, který nebourá 🙂

Další odpovědi
sevos

Odpusť si to a příště jezdi s rozmyslem.

mosoj

Stane se.
Důležité je si uvědomit kdo je viník.

hanulka11

Jo za blbost se platí, hlavně že sis to uvědomil . Buď rád, že se ti nic nestalo- nebo snad ano?Já bych si řekla – jsi blbec tak pykej.

Michal Kole

Kondiční jízdy v autoškole hlavně couvání a parkování, dojíždění, bezpečná vzdálenost by bylo prospěšnější řešení jak pro tebe tak hlavně pro ostatní motoristy ve tvém okolí.

anonym

postav se před zrcadlo a vynadej si a pak si odpusť

anonym

Drape, pokud člověk fackuje sám sebe, tak se má snahu šetřit, ptom to nemá ten správný výchovný efekt. Proto doporučuji tuto etapu rovnou vynechat. Odpusť si a potom si poblahopřej, že se nestalo nic horšího a že jsi to ve zdraví přežil.

honza19hk

chybama se člověk učí,příště si dáš pozor.Hlavně že jsi to přežil.Auto se dá spravit ale zmařený lidský život ne.

Taky jsem naboural a jednou položil kolosa na bok,ale vždycky jsem říkal hlavně,že se nic nestalo,auto se opraví.

LejdyTerr

Spíš si poděkuj, jaké jsi měl štěstí, že jsi tu nehodu přežil;-)

venkovan

Takových mezi námi je. A kdybychom se měli fackovat, tak jsme všichni modří. A Sobotka s Paroubkem by to nerozdýchali.
Doplňuji:
No třeba by to chtělo nějaké postrkadlo které ma vlastní inteligenci. Třeba děd vypravoval, že jejich kravka dovedla zastavit před vraty do dovora.

briketka10

udělala bych obojí :D

anonym

Ja bych vam kdyztak v tom prvnim pomohla. ! Vzrusta ve me nejaka skryta agresivita. 🙂
Celej zivot si hraju na hodnou a ted k padesatce to zacina nejak bublat. !
Jeste ze mam deti z domu ! 🙂
P.S. Je to jenom kus plechu. Budte rad ze nejenom vam, ale ani nikomu jinemu se nic spatneho nestalo. To je stesti. -iv-

venkovan

Na fackování se má prý jezdit do Prahy do Letenské ulice. Tam uprostřed je takový dům s velkým vchodem a státním znakem. A je to možné prý brát od spodu až na horu a obráceně.