Avatar uživatele
Drap

Dnes jsem vlastní blbostí naboural auto. Mám si nafackovat? Anebo si odpustit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, aramah, briketka10, anonym před 4293 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

Je vidět, že jsi z toho vyváz bez zranění ------ takže nafackovat a pak si odpustit:)))))))
A koupit lepší auto, který nebourá 🙂

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sevos

Odpusť si to a příště jezdi s rozmyslem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Stane se.
Důležité je si uvědomit kdo je viník.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Jo za blbost se platí, hlavně že sis to uvědomil . Buď rád, že se ti nic nestalo- nebo snad ano?Já bych si řekla – jsi blbec tak pykej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Kondiční jízdy v autoškole hlavně couvání a parkování, dojíždění, bezpečná vzdálenost by bylo prospěšnější řešení jak pro tebe tak hlavně pro ostatní motoristy ve tvém okolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

postav se před zrcadlo a vynadej si a pak si odpusť

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Drape, pokud člověk fackuje sám sebe, tak se má snahu šetřit, ptom to nemá ten správný výchovný efekt. Proto doporučuji tuto etapu rovnou vynechat. Odpusť si a potom si poblahopřej, že se nestalo nic horšího a že jsi to ve zdraví přežil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

chybama se člověk učí,příště si dáš pozor.Hlavně že jsi to přežil.Auto se dá spravit ale zmařený lidský život ne.

Taky jsem naboural a jednou položil kolosa na bok,ale vždycky jsem říkal hlavně,že se nic nestalo,auto se opraví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LejdyTerr

Spíš si poděkuj, jaké jsi měl štěstí, že jsi tu nehodu přežil;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Takových mezi námi je. A kdybychom se měli fackovat, tak jsme všichni modří. A Sobotka s Paroubkem by to nerozdýchali.
Doplňuji:
No třeba by to chtělo nějaké postrkadlo které ma vlastní inteligenci. Třeba děd vypravoval, že jejich kravka dovedla zastavit před vraty do dovora.

Upravil/a: venkovan

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

udělala bych obojí :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ja bych vam kdyztak v tom prvnim pomohla. ! Vzrusta ve me nejaka skryta agresivita. 🙂
Celej zivot si hraju na hodnou a ted k padesatce to zacina nejak bublat. !
Jeste ze mam deti z domu ! 🙂
P.S. Je to jenom kus plechu. Budte rad ze nejenom vam, ale ani nikomu jinemu se nic spatneho nestalo. To je stesti. -iv-

před 4293 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
venkovan

Na fackování se má prý jezdit do Prahy do Letenské ulice. Tam uprostřed je takový dům s velkým vchodem a státním znakem. A je to možné prý brát od spodu až na horu a obráceně.

před 4293 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek