TheLuccyy

Dnes jsem spadla na pravou ruku na dlaň, bolí mě zápěstí a prsty rukou. Když rukou otáčím, nebolí. Nevíte, co s tím?

Dnes jsem spadla na pravou ruku na dlaň 2× prvně na Tv a celkem dost silně a po druhé když jsem utíkala na oběd nateklé to nemám ale bolí to hejbat s tím můžu úplně v pohodě a nebolí to ( když s tím hejbu dokola) ale když chci třeba otevřít dveře (kliku chytnou a dát dolu) tak prostě nemůžu a bolí to nehorázně moc nebo když chci dát kohoutek dolů nebo nahoru nevíte co to je? jestli teda naražený nebo zlomený ale myslím že to je spíš naraženina prootože mě bolí zápěstí ,prsty a kousek tý ruky ale jak říkám bez bolestně s tou rukou hejbu

Nejlepší odpověď
Drap

Zajít k lékaři. Po netu nikdo diagnozu nedokáže stanovit.

Další odpovědi
Rokio

Souhlasím s odpovědí Drapa. Zajdi si konkrétně k praktickému lékaři a tě odkáže na správné místo.

nyjono

Víme. Jít k lékaři.
Co jiného jsi myslela, že bys měla dělat???

ivzez

Stejně jako vyšetřovat ani rentgenovat přes internet
ještě nikdo neumí. Zítra si dojdi k lékaři.