Ahjo Ahjo

Jak se udobřit s naštvanou kamarádkou?

Dnes jsem se pohádala s nejlepší kamarádkou hrajeme takovou hru a já jsem jiné kámošce vykradla uet ale vše do koruny vrátiila …,. Kámoška jen a m ě asi naštvaná co mám dělat ? BOjím se jít do školy :(
Doplňuji:
Mám ji říct … : Omlouvám se

Nejlepší odpověď
anonym

Co mám udělat proto aby nej kámoška nebyla nštvaná ?

Vykradla jsi jí účet ?
To do školy nechoď!

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Co mám udělat proto aby nej kámoška nebyla nštvaná ?

Především bys mohla být konkrétnější. Máš v dotazu spoustu nejasností. Nevím co je uet, a taky netuším jakou může mít souvislost hra s kamarádkou a vykradení uetu.

anonym

Co ji mám říct ?

Řekni jí,ať se nezlobí a ,že to byl jenom takový fór a ať jí to není líto,že na tebe taky dojde.