Mili @

Dnes jsem celý den pekla

cukroví… Už máte, holky, napečíno???

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ne, já čekám poštu od vás :D:D

Další odpovědi
BEAES

Já už také finišuji a došly mi ořechy, tak je po pečení.

Lásenka

Já už mám, nyní se chystám na zdobení a pak ještě budeme dělat nepečené kuličky a hříbky.

anonym

Ano,dnes jen zdobili čokoládou,ještě nás také čekají rumové kuličky.

janek66

Jsem sice "kluk"ale dnes jsem taky pekl vánoční štolu.Voněla pěkně,pečící papír šel taky sundat 🙂.
Hezky jsem ji potřel máslem,pocukro­val,zabalil do alobalu a o vánocích uvidím jestli se povedla.

Jahoda

Něco ano, ale ještě budu dělat. 🙂