Hufnágl

Dnes je úplněk, spí se vám při něj dobře?

Dnes, není úplněk. Byl včera. Zítra, kdy bude opět dnes. úplněk rovněž nebude.

Nejlepší odpověď
led

Neviem, pri spánku mám zavreté oči a myseľ.
Legendy vravia, že (vraj) za úplnku prichádzajú vlkodlaci a iné podobné potvory. Kto ich videl, nech sa prihlási u súdruha, prepáčte, pána Žinčicu, prezývaného Dracula. Telefon na Draculu je +00 000 000 001

PS. Ten sused, neprišiel náhodou z Transilvánie od Kniežaťa Vlada.

Další odpovědi
Kepler

Už zas? Já ho přes stažené žaluzie nevidím a vyjící vlci jsou daleko. Takže ano, úplněk na mně vliv nemá.

Kelt

Zatím spím dobře pořád, ale dnes mám noční, tak je mi to jedno.

Rokio

Nemá to na mě vliv.

Gonfaloniér

Vždycky dlouho usínám, ale při úplňku se mi skutečně spí ještě hůř. Kolikrát při úplňku neusnu vůbec a když už, tak se buď budím nebo mám nekvalitní spánek. Vždycky jakoby na noc v době úplňku únava ustupuje a spánek nepřichází, jsem spíš takový nabuzený.
Jasným světlem měsíce to ale není, mám dost silné a temné závěsy, a dovnitř světlo neproniká a někdy bývá venku i dost zataženo. Kolikrát ani dopředu nevím, že by měl být úplněk a přesto v tu noc špatně spím (takže žádná sugesce).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

Mám souseda, který při tom úplňku nemůže spát a nejraději by vyměňoval žárovky v paneláku. (elektrikář)

Hufnágl

led
Volal jsem na +00 000 000 001, ale bylo obsazené.

led

Hufnágl, skúste, keď mrak zakryje Mesiac.

Hufnágl

led
Boha jeho, ani mráček.