wendylQa

Dnes je u nás asi 15 cm sněhu a není to posipané jen trochu uježděné myslíte žeby jezdili autobsy? Díky za odpovědi..

Je to cesta mezi Obcí Kosořa městem radotín.. Jsou to docela dlouhé serpentýny..

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Cením snahu dohnat zameškané, ale dneska v neděli je škola zavřená, takže se nekoná ani hodina ČJ.

Další odpovědi
Drap

U nás je obdobně a autobus jezdí od rána bez problémů

beer

Zavolej si na podnik, který tam provozuje dopravu.
Ale myslím, že už jezdí.

jpau

Chápu to dobře tak, že se chceš vyhnout škole, žejo. Za to posIpané by jsi zasloužila školu 25 hodin denně 8 dní v týdnu!

lukas.zmizik

busem projedu lépe než osobním autem