cz

Dnes je Den bezpečného internetu. Mohu odinstalovat antivir a vypnout firewal?

Doplňuji:
den bezpecneho internetu byl uspesny. dalsi den nasledovala preinstalace systemu. omluvte hacky a carky pc jeste nejde pisu z mobilu.

Nejlepší odpověď
led

Pozor nemýľte sa!
Deň bezpečného internetu v skutočnosti znamená Deň bez internetu.
Doplňuji:
Deň bezpečného internetu nie je len otázka softwarovej bezpečnosti, ale aj aspoň jeden deň zastavenie šírenia nenávisti internetom, stop urážaniam a šikanovaniam.

Další odpovědi
mosoj

Jó, není nad bezpečný sex. Už padám z postele.

www

Tento den neznamená, že dnes žádné hrozby neexistují.
Vypnout ale můžeš vše co chceš, je to jen tvoje volba, tvůj počítač. 🙂
Jsou ale uživatelé, kteří z různých důvodů ani třeba antivir nepoužívají a jsou stále bez problémů. No a pak další, kteří mají i s antiviry problémů plno.

anonym

Jistě, za předpokladu že „hekři“ si dají taky pauzu.

Drap

Určitě, antivir můžeš vypnout kdykoli. Zkus to a dej nám potom vědět

badisko

Ano …ale jenom ty …
Doplňuji:
A aby to nebylo.. tak slozite …Prosim posli ..nam pro jistotu i tvou IP adresu… nebo aspon URL routru a login ..abych nezapomel…

nanif

samozřejmě, že ano…koneckonců to můžeš udělat jakýkoliv jiný den

anonym

Samozřejmě že ano. Jakou že máš IP?

bolak

mosoj: bezpečný sex jedině s helmou a pepřákem

cz

Helmu jsem sice neměl ale vzal jsem si montérky, reflexní vestu pracovní rukavice. To byla mela, nikomu nepřeji.