arygnoc

dnes je 5 let tomu,

co vstoupil do platnosti zákon o registrovaném partnerství.

Neměl být schválen dřív?
Měl být vůbec schválen?

Co vy na to?

http://heureka­.tym.sk/vys.php?vol­ba=1&dotaz=par­tnerstvo+regis­trovane&book=p
http://www.ne­aktuality.cz/do­maci/kluci-s-klukama-a-holky-s-holkama-registrovane-partnerstvi-vstupuje-v-platnost/

Nejlepší odpověď
roxy52

Měl být schválen dřív.Nikomu přeci nemůžete poručit,koho má milovat.Je to každýho věc.A to partnerství…? Už tak mají Ti dva(dvě) problémy spolu žít,a když už se jim to zadaří,tak by měli mít stejná práva a povinnosti,jako právoplatný partneři.
Když spolu žijí spoustu let,mají společné bydlení i majetek,pak třeba jeden zemře,tak vše zdědí někdo z rodiny,kdo se třeba ani s tím dotyčným nebavil a opovrhoval jím,třeba pro tu jeho orientaci.

Další odpovědi
fablen

mohl být schválen dříve

anonym

Zakony maji platit pro vsechny stejne. I kdyz … ja bych nechala zakon o reg. partnerstvi a zrusila ten o manzelstvi. Resp. – ja bych navrhovala novy : Manzelstvi bych zakazala. !!
🙂 -iv-

Tom.Noddy

Měl už určitě fungovat dříve!!!

žolik

Tak v tom mám jasno,je to všechno příroda,já stím souhlasím,je dobře že je to oficialně.

Zdroj: žolík

Kotvič

Co to je za bukanýrskej dotaz??

Zdroj: www.kluci-ze-zadu.com