annas

Dnes druhý úspěch. Po Kropítce získala zlatou „medaili“ Panenka. Chcete jí popřát?

Nejlepší odpověď
kropitko

teď jsem akorát dorazila a koukám panenka zlatá,hledala jsem přání,abych se mohla ke gratulaci také připojit a ejhle je tu.

Panenko vše nejlepší,ať se Vám daří i nadále.

Další odpovědi
quentos

taky gratuluji

rynek878

Panenko,připojuji se ke gratulantům,hezký večer.

vagra

Gratuluji k zisku zlata!

anonym

Oběma dámám gratuluji,a když jsem v tom,tak také quentosovi,ten bude nejen v cuku,ale i letu.

aramah

GRATULUJI Panence i Kropitce.

ReHu

Teď jsem dorazila.
Gratulace oběma a přeji, ať se vám mezi námi líbí dále 🙂.

Vicki

Připojuji se ke gratulaci.

panenka

Chtěla bych vám všem poděkovat a vám taky ANNAS za vaše gratulace bez vás všech bych se na zlatou příčku nedostala.Jsem ráda že vám moje odpovědi pomáhají a slibuji vám všem,že se vám budu snažit mými odpovědi pomáhat i nadále.

anonym

Panenko,gratuluji a verim ze zustanete,nejednou jste me podporila v mojich bolistkach.Diky