ReHu

Dnes bylo venku krásně, byli jste někdo na procházce? Nebo jste pracovali třeba na zahradě? prostě venku?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Bylo fakt nádherně , byli jsme na dvou hrobech objeli jsme kus krásně zbarvené přírody a pak jsme ještě byli pěšky na procházce. Dnes jsem měla takové volno od práce

Další odpovědi
anonym

bylo krásně,využila jsem toho a byla s dětmi na zahradě,dokonce jsme pouštěli draka a přidali se i sousedovi děti,pak jsme si opekli párky

Miroslavst

No co asi myslíš?
To listí, co jsem posledně shrabal tam bylo znova, takže jsem hrabal.
Taky jsem nastrkal na rozmnožení rybíz a potom jsem odpočíval.
http://img.na­dapenny.com/t20/103­03/nadap112318387­640237.jpg
http://img.na­dapenny.com/t20/103­03/nadap112319240­471237.jpg

Rocker

Dal jsem si 65km na kole,bylo to super

myšpulín

Byla krásná sobota plná sluníčka, tak jsme byli na výletě autem a pak i na procházce. Takových dní bude asi už opravdu málo, tak by byla škoda být zalezlí celý den doma 🙂

dagry

Tak u nás v Jeseníkách bylo dneska výstavně, ale kazil to vítr, který byl opravdu hodně nepříjemný. A duje doteď. Byla jsem 2× se psem v lese, ale měla jsem strach, že se ty stromy na mě zřítí, jak to chvílema zadulo a stromy se klátily s hrůzostrašným praskáním. To bylo celkem dost nepříjemné. Navečer jsme šli se synem na hřbitov a tam v té tmě to byla krása… ty hořící svíčky… no ikdyž krása na hřbitově, nono.
A pejsánek se mi „naparfémoval“ kravským hnojem a teď mi tu stále smrdí 🙂, ikdyž je umytý.