led

Dnes bude Supermesiac

Dnes bude Mesiac najbližšie pri zemi. Jeho svit bude asi o 14% silnejší. Budete pozorovať Mesiac, pekná nočná prechádzka, alebo sa radšej schováte?
PS.
Dnes bude asi veľa vlkolakov, podľa mytológie. 🙂

Odpovědi
barnajka

Měěěěěsíííčku na neeebi hluubokéééém… :D Aspoň něco pozitivního na dnešním večeru. Děkuju, led – já bych o tom jinak vůbec nevěděla. Na nebe koukám ráda – ve dne na mraky, v noci na hvězdy, po dešti na duhu.. Jestli nezapomenu, tak než půjdu spát, vlezu chvilku na balkon a budu se kochat :)

Vlkodlaků se nebojím – jestli budou sympatičtí jak Benicio del Torro nebo Anthony Hopkins v tom posledním filmovým zpracování, asi půjdu jejich kousnutí i naproti :DD

coco

A tak už jsem dnes někomu tady psala,že úplněk má na mě neblahý vliv.Stačí sklenička a jsem našrot…Ale dnes je to něco opravdu super,protože jsme s kámoškou stáhly 1,5 Merlotka a furt nic…už nemůžu odpovídat,zlatko.Jo a třeba to má vliv i na konflikt v Libyi.