magicm18

DNE 18.LEDNA 2011 MI JE 50 LET!

Tak to tedy ,leta leti.Jak slavite narozeniny?
Doplňuji:
CHtel bych,Vam vsem podekovat za prani,kamaradi z „Odpovedi.cz“­.Opravdu jste mi udelali radost.Diky vsem MÍRA.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Takže chlape, já ti přeju vše nejlepší k narozeninám a hodně toho zdravíčka.
http://img1.o­brazkyanimace­.com/oa/v1/10/001­.jpg

Další odpovědi
ten který je

Vše nejlepší a at jsi stále čipernej.
http://img.na­dapenny.com/t20/103­57/nadap151031871­930230.gif

dagry

Tož vitaj do klubu chlape 🙂. Hezky si to užij a nezoufej, bude hůř.

aramah

Neslavím protože mám tak velkou rodinu že bych byla už dávno alkoholík :DD Vám gratuluji k vašim kulatinám.

stana73

Tak bude mejdlo?Ta 18 není věk? Odkud jsi? :)
Doplňuji:
Jinak ať se ti splní tvoje největší přání.Máš na to čas,jsi sotva v polovině etapy.

Jahoda

Magicm, já Ti ke krásným kulatinám přeji všechno nejlepší a doufám, že i nadále zůstaneš zde, mezi námi. Měj se krásně a hlavně to štěstíčko, zdravíčko, lásku a rodinnou pohodičku :)))

quentos

nijak to neprožívám, nechlastám, spíš v nejužším kruhu (sestra, maminka) se to oslaví dortem a přípitkem… nebyl jsem nikdy příznivcem nějakého velkého oslavného humbuku, výjimkou z čehož byly samozřejmě osmnáctiny ;{)> jo a jinak všechno nejlepší – jak se říká, chlapům s padesátkou život teprve začíná, tak si to patřičně užijte ;{))> no vidíte to, mámě bude za čtvrt roku vlastně taky půl století.

Terryle

Tak to všecko nejlepší :o) a do té druhé padesátky hlavně hodně zdraví, štěstí a pohody!
Já narozeniny „slavím“ pokaždé jinak. Bývaly velký oslavy (kolem patnáctin a tak), pak nenápadný slezy s pár kamarádama, později velký picí akce s nejlepšíma přátelema. Poslední dobou kombinace výše uvedeného – sejdu se nadvakrát, natřikrát s různýma partama, s někým popijem do noci, s někým posedíme v parku u vína a s kytarou, s někým doma u čaje. S rodinou si sedneme doma ke kafi a koupíme pár zákusků a je odbyto. Oficiální velký slavení fakt ne…

kropitko

Také přeji vše nejlepší a hlavně to zdraví a hodně dalších let.

No a jelikož je slavení i v mém případě za pár dní aktuální, tak vím, že půjdu s partou známých na bowling.

iceT

Hodně zdravíčka,štěs­tíčka,osobní pohody do další padesátky.

Jinak narozeniny ani moc neslavím,je to jako každý jiný den.

rynek878

Gratuluji,vše nejlepší a hlavně hodně zdravíčka,teď jsem pochopil,že ta 18nácka je den narození i já jsem majitel této číslice a dokonce dvakrát,doufám,že to oslavíte alespoň jako když jsem to slavil já.

anonym

At zije Mira!To teprve zacina ten zivot-prichazi doba moudrosti.Bla­hopreji.

Radak

Také přeji vše nejlepší k narozeninám. Půlka života před Vámi, takže jen samé štěstí na této cestě.
Já narozky slavím čím dál méně ráda, nevím, čím to je.

anonym

připojuji se z gratulací a přeji ještě jednou tolik spokojených let