Avatar uživatele
magicm18

DNE 18.LEDNA 2011 MI JE 50 LET!

Tak to tedy ,leta leti.Jak slavite narozeniny?
Doplňuji:
CHtel bych,Vam vsem podekovat za prani,kamaradi z „Odpovedi.cz“­.Opravdu jste mi udelali radost.Diky vsem MÍRA.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, anonym, aramah, iceT před 4840 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Takže chlape, já ti přeju vše nejlepší k narozeninám a hodně toho zdravíčka.
http://img1.o­brazkyanimace­.com/oa/v1/10/001­.jpg

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Vše nejlepší a at jsi stále čipernej.
http://img.na­dapenny.com/t20/103­57/nadap151031871­930230.gif

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dagry

Tož vitaj do klubu chlape 🙂. Hezky si to užij a nezoufej, bude hůř.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Neslavím protože mám tak velkou rodinu že bych byla už dávno alkoholík :DD Vám gratuluji k vašim kulatinám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stana73

Tak bude mejdlo?Ta 18 není věk? Odkud jsi? :)
Doplňuji:
Jinak ať se ti splní tvoje největší přání.Máš na to čas,jsi sotva v polovině etapy.

Upravil/a: stana73

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Magicm, já Ti ke krásným kulatinám přeji všechno nejlepší a doufám, že i nadále zůstaneš zde, mezi námi. Měj se krásně a hlavně to štěstíčko, zdravíčko, lásku a rodinnou pohodičku :)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

nijak to neprožívám, nechlastám, spíš v nejužším kruhu (sestra, maminka) se to oslaví dortem a přípitkem… nebyl jsem nikdy příznivcem nějakého velkého oslavného humbuku, výjimkou z čehož byly samozřejmě osmnáctiny ;{)> jo a jinak všechno nejlepší – jak se říká, chlapům s padesátkou život teprve začíná, tak si to patřičně užijte ;{))> no vidíte to, mámě bude za čtvrt roku vlastně taky půl století.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Tak to všecko nejlepší :o) a do té druhé padesátky hlavně hodně zdraví, štěstí a pohody!
Já narozeniny „slavím“ pokaždé jinak. Bývaly velký oslavy (kolem patnáctin a tak), pak nenápadný slezy s pár kamarádama, později velký picí akce s nejlepšíma přátelema. Poslední dobou kombinace výše uvedeného – sejdu se nadvakrát, natřikrát s různýma partama, s někým popijem do noci, s někým posedíme v parku u vína a s kytarou, s někým doma u čaje. S rodinou si sedneme doma ke kafi a koupíme pár zákusků a je odbyto. Oficiální velký slavení fakt ne…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

Také přeji vše nejlepší a hlavně to zdraví a hodně dalších let.

No a jelikož je slavení i v mém případě za pár dní aktuální, tak vím, že půjdu s partou známých na bowling.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Hodně zdravíčka,štěs­tíčka,osobní pohody do další padesátky.

Jinak narozeniny ani moc neslavím,je to jako každý jiný den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Gratuluji,vše nejlepší a hlavně hodně zdravíčka,teď jsem pochopil,že ta 18nácka je den narození i já jsem majitel této číslice a dokonce dvakrát,doufám,že to oslavíte alespoň jako když jsem to slavil já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

At zije Mira!To teprve zacina ten zivot-prichazi doba moudrosti.Bla­hopreji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Také přeji vše nejlepší k narozeninám. Půlka života před Vámi, takže jen samé štěstí na této cestě.
Já narozky slavím čím dál méně ráda, nevím, čím to je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

připojuji se z gratulací a přeji ještě jednou tolik spokojených let

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek