DNA-co jíst

Můžu jíst maso z nutrie,když mám dnu?Momentálně probíhá tzv.záchvat,tak nesmím maso.

Odpovědi
Fly

hm, myslim ze kdyz mate NESMITE maso ta asi nesmite zadne maso…ale nevim..

anonym

Dna je opravdu na prisne diete,vyloucit-lusteniny,uzene maso a jine uzenarske vyrobky,alkohol,snad i spenat.Je to nemoc kralu a pomerne pri zachvatu bolestiva.Kure­ci,hovezi a veprove libove v mensich davkach neuskodi.Pri zachvatu maso nejist,po zachvatu opatrne,nutrie je dietni maso.