Samozřejmě že to není reálne si vytahnout oko a koukat do svého druhého ale fakt mi to vrta hlavou už asi 3 roky 🙂
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, kvikal před 5803 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
videl bys to sve
|
3Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst, BEAES, rynek878
před 5803 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Proč by jsi si vytahoval oko. Použij dva periskopy. Protože mozek by byl pouze jeden, zřejmě by jsi viděl dvě oči prostorově uspořádané tak jak máme prostorové vidění.
| 0 Nominace Nahlásit |
Ale to oko vytáhnout jde.
Asi by to dopadlo jako v tom filmu, kdy potřebovali zničit před odpálením
jaderné rakety ten počítač a zadali mu, aby vyhrál piškvorky.
Prostě mozek by viděl oko v oku a zase oko a oko a oko až by zbláznil.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5803 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
😁:-D:-D:-D:-D:-D
jezismarjaaa, a tak jste to ted dal do hlavy dalsim lidem, kterym to ted bude
hlavou vrtat? 😁 😁
ale oko v oku bychom nevideli, oko neni zrcadlo, ale zmatek by to byl teda
poradnej
| 0 Nominace Nahlásit |
pravděpodobně bys viděl své tzv. slabší oko silnějším okem. Každý máme jedno oko silnější (pozor – nemusíme jim lépe vidět, je závisle na silnější hemisféře). Ke zjištění slouží jednoduchý test. Vyberte si menší předmět ve vzdálenosti cca 1m a trubkou (např. z obou dlaní se na něj oběma očima zaměřte. Následně zkoušejte zavírat obě oči zvlášť. U silnějšího oka obraz zůstane v zorném poli, u slabšího zmizí…
|
0
před 5801 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5282 | |
| Kepler | 2867 | |
| Drap | 2735 | |
| quentos | 1816 | |
| mosoj | 1594 | |
| led | 1401 | |
| marci1 | 1381 | |
| aliendrone | 1230 | |
| elkon | 1184 | |
| zjentek | 1176 |
| Astronomie |
| Fyzika |
| Jazyky |
| Matematika |
| Sociální vědy |
| Technické vědy |
| Ostatní věda |