zjentek

Dlouho jsem se nezamiloval, v čem může být problém?

Začínám mít trochu obavu, že přicházím o cosi jako Austin Powers o Mojo. Chjo, bez lásky se mi nic nedaří.

Nejlepší odpověď
Kazatel

Zkus Kofolu, když ji miluješ, není co řešit.

Další odpovědi
Filip84

Houby přicházíš. To máš, jak když je baba „rypák nevídaný“: „rypák nevídaný“, že by na ten Gesicht měl mít zbroják, se najde i chlap, problém vyřešen.

Akorát to chce vyvíjet činnost. Já maroduju s kolenem, tak musím být doma a moc nemůžu chodit, tak jsem – mimo jiné – tady. Ale Ty jsi tu snad ještě víc – tady babu nenajdeš, musíš, občas, mezi lidi. 🙂

marci1

A co ta drobná, pihovatá dívka před více než týdnem?
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zamiloval-jsem-se-do-drobne-pihovate-blond-divky-z-videa-jak-ji-to-mam-rict
Neboj, každou minutou to u tebe může přijít!:-))

Šulamitka

Jsem už třicet let vdaná za jednoho muže a měla jsem kamaráda,kterého znal i můj manžel,Měl stejný problém,že se nemohl zamilovat.Nyní je už asi pět let ženatý a já se nestačím divit jak se mu stalo,že se tak rychle zamiloval.Já vám nevěřím,že se nemůžete zamilovat.