Pavla77

Když mám moc dlouhé nohy a krátké tělo, je to v pořádku, nebo jsem nějaká divná?

Co když mám moc dlouhé nohy a krátké tělo? Je to v pohodě nebo jsem nějak divná?

Původní neotázka
Dlouhé nohy

Nejlepší odpověď
briketka10

Krásné dlouhé nohy jsou výhoda všech mladých dívek.
V žádném případě nejsi divná.

Další odpovědi
Drap

Proč bys měla být divná? Dlouhé nohy jsou výhodou. Dokážeš rychleji běžet.

Jiří Bohumil

Většina žen a dívek si na dlouhých nohách dokonce zakládá. Je to pro Tebe určitě lepší, než opačný případ, krátké nohy, delší tělo. Ale hlavně si uvědom, že jsou na světě mnohem důležitější věci, než je tělesná krása. 🙂

gecco

Pokud nepřipomínáš tzv. ´hajzlového pavúka´ (sekáč), je to OK – nemusíš se děsit…
😉

klumprt

Já myslím, že to bude dobrý. Moc se tím nezabývej.