sisinec123

Je normální dlouhá menstruace při braní první antikoncepce?

Zdravím, před několika dny jsem dobrala druhé platíčko antikoncepce a dostavila se mi menstruace. Včera jsem měla zase první prášek z třetího platíčka, ale menstruaci pořád mám. Sice není moc silná, ale taky to není jenom špinění. Je to normální? (Je to moje první balení antikoncepce. Někde jsem četla, že trvá delší dobu, než si na to tělo zvykne. Děkuji)

Nejlepší odpověď
annas

Zajímalo mě, co tvrdí lékařka. Na několik dotazů odpovídá, že je třeba přijít do ordinace.

Jinak, že na dálku se nedá léčit,
--

Proto si myslím, že byste měla navštívit lékaře, třeba jde o nevyhovující tablety, jiné problémy atd.

Hormonální antikocpece má i negativní účinky, které se mohou lišit, tedy mohou na každou ženu plsobit jinak. Obecná rada jistě nepomůže.

„Dopady hormonální antikoncepce na ženské tělo“
https://hnuti­prozivot.cz/lin­ka-pomoci/2594-dopady-hormonalni-antikoncepce-na-zenske-telo

Další odpovědi
Malvína

Ano, může se to stát. Mám vlastní zkušenost. Avšak nic nedáte za to, když se optáte lékaře.