zjentek

Dle jakých kritérií si vybírat místo konkrétního odborného lékařského vyšetření?

V lokalitě bydliště se mi skýtá vícero možností ke konkrétnímu odbornému lékařskému vyšetření. Dle jakých kritérií si vybrat správně a dostavit se s poukazem k ošetření/vy­šetření na to ideální místo?

Přece jde o zdraví. Díky.

Odpovědi
Lamalam

Pokud jde o krk, jdi tam, kde tě vezmou nejdříve.

da ny

Není člověk/lékař ten, aby se zavděčil lidem všem..... :)
Dobrým vodítkem jsou zkušenosti, spokojenost jiných pacientů.
Recenze (ke Cvachovi nejde nikdo rád a dobrovolně).
Vždy je možné změnit lékaře, požádat o konzultaci jiného odborníka.