Mravenec

Dle jakého algoritmu se otázky zobrazují v doporučených otázkách?

Například mně se v současné chvíli v této kartě ukazuje 12 otázek od Rokia z 20 možných. (Neber si to osobně, Rokio, jen tě tam mám úplně všude.)

Nejlepší odpověď
Odpovědi.cz

V kartě „Doporučené otázky“ se objevují jen otázky z kategorií, které sledujete.

Další odpovědi
Drap

Určuje admistrátor, algoritmu neni třeba.

Filip84

To vybírá administrátor, který se tu, čas od času, objeví pod nickem „odpovedi.cz“, což poznáš podle toho, že tu a tam udělí někomu palec.

Je v tom ryze subjektivní pohled, a s ohledem na tu skutečnost, že vybírá otázky podle stejné logiky bych i řekl, že je za tím jeden člověk.

Nic moc víc v tom nehledej, protože nic moc víc v tom není. 🙂

P. S. A pořád je tu ta možnost, že admin je Rokio! 🙂