KdoSiOdJinud

Divní lidé na hl. nádraží v PH dávají věci jen tak – proč?

Nádraží jsem specifikoval přesně pro dr.axi…

Jsou to většinou pochybné osobnosti nečeské národnosti, cpou mi hodinky, parfémy, občas i jinačí věci. Podávají a odcházejí, nikdy si nic neberu – jednak nemám zapotřebí a druhak je v tom nějaká lupičina určo. Nevíte jaká? Obviní mě snad, že jsem jim to ukradl nebo v čem tento jejich trik funguje?

Nejlepší odpověď
Rocker

Jsou to kradený věci,chtějí ti je prodat.Nejhorší je,že mezi nima normálně chodí měšťáci a dělají,že nic nevidí.

Další odpovědi
BANAN93

No otec mi říkal přesně to samé že u supermarketu mu venku začal házet nějaký šunty do košíku, že to je dárek a pak s nim šel a řikal a nedal byste mi za to aspoň 500, tak mu otec řek ať si to zase veme

venkovan

Běžná záležitost v okolí obchoďáků. Jednou mi naházel do auty hodinky, noťas televizi a ještě pár blbostí s tím, jestli bych mu nedal na benzin, aby mohl dojet domu. Slušně jsem mu vše vrátil, že doma vesměs všechno mám, sice horší, ale po nových věcích netoužím. A byl jsem rád, že mi neprokopl dveře, či neoěhl auto s nějakým hrotem.
Jindy jeden nabízel, druhý se do auta dobýval pátými dveřmi a podobně. Těch příběhů je dost – a čím dál tím častější.

led

Nereagovať, neodpovedať, obchádzať – jediné riešenie. Angličtinu, nemčinu, či ruštinu radšej nepoužite títu ľudia sú aj odborníci na jazyky, ale krásne zahrať nemú, či jemne zaostalú, prípadne hľadať služobný preukaz, na to väčšinou skočia.
Doplňuji:
Platí to nielen na tomto mieste a tomto meste (Praha Hlavní nádraží)