martinecek20

Divné nehty

Dobrý den právě jsem zjistil že mi z nehtu tkzv. roste něco jako další nehet nevíte co to je za problém popř. nemoc ?
Doplňuji:
No ono to vyrůstá jak je ta kůže z které to roste tak to tam roste ale je tam škvíra a ted se to plní něco jako trochu zdeformovaný nehet detailněji je nehet napojený na něco co rostal za tím nehtem v podstatě to roste tam kde by mělo být to bílé (ta bílá vrstva)

Nejlepší odpověď
terry

Záleží na tom, jestli nový nehet roste pod původním, nad původním, jestli vyrůstá z neht.lůžka, …
V každém případě, když jsem se bacila, pod nehtem mi vyrůstal nový a ten původní se postupně odlupoval. To je OK. Pokud to je jinak, šup k lékaři.
Doplňuji:
Dost dobře nechápu, jak to myslíš.
Jestli tě to bolí, nebo překáží, pak zajdi k lékaři.
Může to být nějaké infekční nebo plísňové onemocnění. Ale to se děje většinou na nohou.

Další odpovědi
Drap

To se může lehce stát po nějakém úrazu, přiskřípnutí a podobně.Taky by to mohla být jedna z onemocnění nehtů. V tom případě navštívit lékaře.