vevinka007

Divné chození..?!

Dobrý večer..
Mnohokrát mi kamarádky říkali, že chodím divně, smáli se mi i ostatní..
Dneska mi kamarádka řekla: Že chodím divně, ale neberu to jako urážku:)
ČÍM to je způsobené, to nevím, doktorka mi nikdy nic neřekla, žádnou „poruchou“, nemocí netrpím, zkřivená záda také nemám..
jen jsem slychávala hloupé poznámky, hloupých děcek – Podívejte, jak chodí?! Ona chodí takhle: „A napodobovali“..
No každopádně mi dneska kamarádka řekla, že chodím fakt divně a to tak, že chodidla nemám zkroucená ani ne do Xka a ani ne do Véčka..
Spíš je problém s lýtkama a i s kolenama.. Když chodím, tak lýtka jdou nějak „divně“ k sobě, do Xka, pak to vypadá že fakt chodím do Xka..
Prostě je něco jen s lýtkama a koleny..
K doktorce nepůjdu , není proč:)
Jen bych potřebovala vědět, čím to může být způsobené a jak to spravit?
Jo a jinak to jde téměř vidět, když jde někdo zamnou, tudiž zezadu, zepředu možná taky, ale méně:) Děkuji
Doplňuji:
Klára K: Tak chodím normálně.. A spolužákům věřím, nevysmívají se mi, vysmívali se mi na základce:)

Odpovědi
Klára K.

Jestli tak normálně chodíš a neděláš to schválně, tak na ně kašli, jsou to hloupí lidé, ale být tebou bych k té doktorce zašla, jestli je to vážně vidět. To já nemůžu posoudit.
Teď je zase otázka, zda věřit spolužákům, nebo zda se ti jenom vysmívají.

bolak

http://www.you­tube.com/watch?v=i7zR48z­ma_M

NikkiD

Mám úplně to samý! 😁 Na základce se mi kvůli tomu smáli taky, hlavně při běhu. Zezadu bylo vidět, jak mi nohy lítaly jakoby od sebe. Ale mám to prý od malička, a to taky nemám žádnou prokazatelnou vadu. Po a hlavně během základky se to docela srovnalo a chodím normálně, je to i o cviku, posměšky mě podvědomě donutily tlačit nohy na opačnou stranu a teď mám klasický Xka jako každej 2. člověk :) (ikdyž se to podle mě srovnalo i růstem, záleží kolik ti je let :) )

Zuzulienka

Ja mám tiež presne tento istý problém :((( chodím s jednou nohou divne najrpv som dávala špičku dovnútra chybu som napravila a stále to nie je ono. Našla som si prácu a po mesiaci sa ma pýtali že či ma noha bolí a že chodím divno :( vyhovorila som sa na to že som sa buchla ale tiež to nebude trvať večnem Mám depresie keď mám ísť znovu do práce na čo sa vyhovoriť. Pripadám si strašne, moc ma to trápi :( asi fakt vyskúšam toho ortopéda. Doktorka mi ale nič nehovorila že mi niečo je a kamarátky a rodina si to nevšimli tak ja neviem čo je za problém. Nevšímala som si to hodne dlho ale jak chodím viac medzi ľudí tak sa ma na to vypytujú a znovu sa pre to trápim . :(((((

everest

Taky mám podobný problém,chodím tak nějak houpavě,takže se má výška mění třeba o 5 centimetrů a všechny boty mám na špičce prošoupané naskrz po nějaké době.Neřeš to,buď sama sebou.