Avatar uživatele
vevinka007

divně chodím

Jo už dlouho „PRÝ“ divně chodím;) A někteří se mi za to smějí! Já se nikdy neviděla, nebo mě aspoň nepříjde, že divně chodím! Prý to nejde popsat..!
Hrozně se tím trápím, nevím co mám dělat? A proč to tak je?
Doplňuji:
Nemám divné nohy nebo křivé a nikdo mi neřekl jak chodím:/ prostě se mi za zádama smějí a ukazují jak chodím! Ale já to fakt neviděla!
Nesnáším, když se mi smějí a dneska jeden kluk na mě: Už ses naučila chodit? Fakt stydím se za sebe!
Ale spíš nějak asi prohýbám..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Adula.57 před 4163 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

vevinko moc se pozoruješ to bude tím kašli na připomínky a žij si svůj život – máš ho teprve před sebou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Tady se toho moc nedozvíš ! Zkus poprosit svého učitele- ku tělocviku ať ti to zhodnotí . Oni by ti mohli i poradit jak s nápravou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Možná jsi ve věku, kterému se říká „samá ruka, samá noha“ a v tomhle období, kdy jsi třeba trochu rychle a trochu víc vyrostla, se může stát, že máš třeba malinko problémy s koordinací pohybu. Časem se to možná srovná a kdyby ne, tak si uvědom, že způsob chůze je jeden z typických znaků každého člověka. Jednou budeš ráda až tě někdo, komu na tobě bude záležet, na dálku v davu pozná právě podle tvojí chůze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Já taky,pořád jednu nohu nechávám za sebou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Buď sama sebou.
Ak ťa trápi to chodenie, popros niekoho, nech ťa nakrúti kamerou a pozri si to. Vtedy uvidíš, či chodíš „divně“. Ale treba, aby ťa nakrútil vtedy, keď o tom nevieš. Človek, ktorý vie, že ho sníma kamera, sa správa ináč než keď o tom nevie. Dáva si pozor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Jak divně? Dáváš k sobě špičky, prohýbáš kotníky, máš křivé nohy nebo jak?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já po několika pivech taky a někdy jsem i rád, že vůbec chodím :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví