vevinka007

divně chodím

Jo už dlouho „PRÝ“ divně chodím;) A někteří se mi za to smějí! Já se nikdy neviděla, nebo mě aspoň nepříjde, že divně chodím! Prý to nejde popsat..!
Hrozně se tím trápím, nevím co mám dělat? A proč to tak je?
Doplňuji:
Nemám divné nohy nebo křivé a nikdo mi neřekl jak chodím:/ prostě se mi za zádama smějí a ukazují jak chodím! Ale já to fakt neviděla!
Nesnáším, když se mi smějí a dneska jeden kluk na mě: Už ses naučila chodit? Fakt stydím se za sebe!
Ale spíš nějak asi prohýbám..

Nejlepší odpověď
hanulka11

vevinko moc se pozoruješ to bude tím kašli na připomínky a žij si svůj život – máš ho teprve před sebou.

Další odpovědi
mosoj

Tady se toho moc nedozvíš ! Zkus poprosit svého učitele- ku tělocviku ať ti to zhodnotí . Oni by ti mohli i poradit jak s nápravou.

anonym

Možná jsi ve věku, kterému se říká „samá ruka, samá noha“ a v tomhle období, kdy jsi třeba trochu rychle a trochu víc vyrostla, se může stát, že máš třeba malinko problémy s koordinací pohybu. Časem se to možná srovná a kdyby ne, tak si uvědom, že způsob chůze je jeden z typických znaků každého člověka. Jednou budeš ráda až tě někdo, komu na tobě bude záležet, na dálku v davu pozná právě podle tvojí chůze.

sevos

Já taky,pořád jednu nohu nechávám za sebou.

led

Buď sama sebou.
Ak ťa trápi to chodenie, popros niekoho, nech ťa nakrúti kamerou a pozri si to. Vtedy uvidíš, či chodíš „divně“. Ale treba, aby ťa nakrútil vtedy, keď o tom nevieš. Človek, ktorý vie, že ho sníma kamera, sa správa ináč než keď o tom nevie. Dáva si pozor.

M.

Jak divně? Dáváš k sobě špičky, prohýbáš kotníky, máš křivé nohy nebo jak?

anonym

Já po několika pivech taky a někdy jsem i rád, že vůbec chodím :D