Avatar uživatele
mosoj

Divná posloupnost ?

Nějak to nepočítám, ale když už i mně to bouchlo do očí.
Počet bodů na mém profilu stále stoupá, ale v přehledu získaných bodů za posledních 30dní se již několikrát stalo
že do druhého dne počet bodů klesl o téměř stovku, ale na profilu body přibyly ??. Dá se to nějak matematicky vysvětlit ? Nevěřím že admini smázli tolik odpovědí ( tolik nevhodných otázek zde zase není), ale to by ubyly body i na profilu.
Doplňuji:
Ten posun o den logický je, jenom si nejsem vědom, že bych zde někdy dostal za jeden den 90 bodů !! Ale nějakou důležitost tomu nepřikládám. Ono se to špatně pamatuje a také proč !

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, hanny 2, tom004 před 4558 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Ten žebříček bodů za posledních 30dní je mě už delší dobu záhadou.Kolikrát se mi zdálo,že tam jsou jména,která jsem tady za posl.měsíc ani moc nezaregistrova­la.Ale je to možná jen moje domněnka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Mně se na tom nezdá nic paranormálního. Prostě posledních 30 dní se každých 24 hodin posune o 1 den dopředu, tudíž tam máš součet bodů od 27. září do 27.října a pokud si vydoloval 27 září 200 bodů a ve stejný den o měsíc později pouze 100 bodů, tak budeš mít za posledních 30 dní o 100 bodů méně. A v profilu jdou pouze nahoru.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Ubyli Ti body za 31 den (je to posledních 30 dní). Není každý den stejný.Někdy obdržíš třeba 20 bodů a někdy 120.Záleží na aktivitě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek