Hakunamatata

Divili by se ve vykupne zlata, kdybych tam přinesla dvoukilovou zlatou hlavu krista?

Vzali by mi to bez problému?

Nejlepší odpověď
zjentek

chceš říct malinkou hlavičku ..trošku by je zajímal původ, chudáci to tam nevidí každý den ,)

Další odpovědi
Bobík147

A je určitě ze zlata? Může být z oceli a potažena pouze zlatou vrstvou.
Určitě se budou zajímat o původ.

honzikd

Pročpak by se divili? V dnešní době nosí vykradači kostelů a hrobů i roztodivněj­ší věci.

ponovotny

bez problémů určitě ne- někde by na tebe zavolali policii, někde by tě tlačili na polovinu běžné výkupní ceny. Kde rostou sochy z masivního zlata?

led

Ano, určite. Predsa len nie je bežné držať v kredenci „dvoukilovou zlatou hlavu krista“. Po krátkom policajnom vyšetrovaní, ak by sa dokázal váš majetkový vzťah k tomuto zlatu, môžte pokračovať v predaji. V opačnom prípade počítajte s „odmenou“ vo forme súdneho procesu.
Pokiaľ to chcete predať na čiernom trhu, dostanete možno 10% hodnoty…