Drap

Díváte se rádi na svítící měsíc ?

Pokud ano, tak se vám toto bude líbit
http://letecka­posta.cz/942790444
Doplňuji:
Mne už do mládí měsíc vždy fascinoval.Jen zapojit trochu fantazie.....­......a myšlenky cestují hlavou...........

Nejlepší odpověď
Deli

Pěkné!
A znáte ten o měsíci?
Rusové letí na měsíc, Američané také pošlou raketou agenta.
Americký agent hlásí základně:
„Rusové se vylodili na měsíci. Berou barvy a natírají měsíc na červeno! Co mám dělat?“
„Vyčkejte.“ Odpoví základna.
Po měsíci: „Rusové domalovali měsíc, je celý červený! Základno, co mám dělat?“
„Jděte do skladu, máte tam bílou barvu, štětec, vylezte ven a pište: Coca-cola…“

Další odpovědi
zzzzz

Krásné.

veruska

Moc pěkné!Povedlo se.

anonym

Jenom na svítíci,protože nesvítící není vidět! 😁

briketka10

já a měsíc to je otázka, denně na něj koukám z postele a když svítí tak při jeho krásném usínám..
největší nádhera :o)

Damiana

Zajímavé a moc hezké. 🙂
Ad Deli: Super fórek 🙂

Amie

Je to nádherné. I když je tma je to úžasné. Ještě něco takového vidět na živo a ne jen díky fotkám profesionálů.
Mimochodem ten vtip je fakt povedený.