Avatar uživatele
Miroslavst

Díváte se pod postel, když jdete spát?

Díváte se pod postel, když jdete spát jestli tam náhodou není bubák?
Když jde Bubák spát, každou noc se podívá pod postel, jestli tam není Chuck Norris.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, anonym, lorja, PostApMan, anonym před 5003 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Já se přiznávám,že mě tohle v životě nikdy ani nenapadlo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Nemohu se podívat – pod postelí nemám žádnou mezeru. 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anetadela1

Jako dítě jsem skákala z 1m daleko,když jsem vstávala, aby mě nechtl za nohu a když jsem si šla lehnout tak ne, protože jsem viděla, tam nic není. Dneska už to nedělám, ale pokaždý si na to vzpomenu, když lezu z postele…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

nemám jak, není tam žádná díra ;{)>

jíte něco před tím, než jdete spát?
Chuck Norris nemusí jíst. Jídlo musí chucknorrisovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

No dívám! Vždycky tam může někdo být. Já postel rozdělávám na spaní a jednou jsem tam přiskřípla zalezlou čičinku. No i Chuck, tak před dvaceti lety, byl nebyl špatný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nedívám,kdybych ho tam viděla neusla bych

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Když jsem byla malá tak jsem se dívala pod postel,jestli tam není bubák.Dnes už nekoukám,ale zrovna dnes v noci jsem se dívala,protože mi tam zalezl pavouk,stejně jsem ho nenašla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dobrý den Miroslavste.Bubáci pod postele nelezou,protože jsou velcí a bojí se aby je něco malého nesežralo.Ale horší než s bubákem pod postelí je spaní s vosou v posteli.---Zdraví---ZAJ-PO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak pod postel před spaním se teda taky nedívám, protože:
1/ tam mám spacáky a stan
2/ chodím spát až nad ránem, kdy už únavou sotva vidím na oči – tak sebou praštím a spím
3/ přijdu polomrtvá z práce, ještě chvíli
posedím u počítače a opět sebou praštím do postele a spím.

Takže kdyby tam chudák Bubák byl, tak já ho tím svým svalením se na postel připlácnu k zemi a neměl by šanci se ani pohnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Pod postelí mám šuplík a do toho by se člověk nevlezl.Ale přiznám se,že když jsem někdy v noci sama doma a než jdu spát, kontroluji jestli mám zamčeno a bezpečnostní řetízek navlečený na klice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Mám postel až na zem.Ale jednou jsem byla sama doma,dívala se na Klid noci a pak jsem se tak bála,že jsem rozsvítila všechna světla a šla spát:-).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek