Miroslavst

Díváte se pod postel, když jdete spát?

Díváte se pod postel, když jdete spát jestli tam náhodou není bubák?
Když jde Bubák spát, každou noc se podívá pod postel, jestli tam není Chuck Norris.

Nejlepší odpověď
rynek878

Já se přiznávám,že mě tohle v životě nikdy ani nenapadlo.

Další odpovědi
Jahoda

Nemohu se podívat – pod postelí nemám žádnou mezeru. 😉

anetadela1

Jako dítě jsem skákala z 1m daleko,když jsem vstávala, aby mě nechtl za nohu a když jsem si šla lehnout tak ne, protože jsem viděla, tam nic není. Dneska už to nedělám, ale pokaždý si na to vzpomenu, když lezu z postele…

quentos

nemám jak, není tam žádná díra ;{)>

jíte něco před tím, než jdete spát?
Chuck Norris nemusí jíst. Jídlo musí chucknorrisovat.

verka

No dívám! Vždycky tam může někdo být. Já postel rozdělávám na spaní a jednou jsem tam přiskřípla zalezlou čičinku. No i Chuck, tak před dvaceti lety, byl nebyl špatný.

anonym

nedívám,kdybych ho tam viděla neusla bych

Džanička

Když jsem byla malá tak jsem se dívala pod postel,jestli tam není bubák.Dnes už nekoukám,ale zrovna dnes v noci jsem se dívala,protože mi tam zalezl pavouk,stejně jsem ho nenašla.

anonym

Dobrý den Miroslavste.Bubáci pod postele nelezou,protože jsou velcí a bojí se aby je něco malého nesežralo.Ale horší než s bubákem pod postelí je spaní s vosou v posteli.---Zdraví---ZAJ-PO

dagry

Tak pod postel před spaním se teda taky nedívám, protože:
1/ tam mám spacáky a stan
2/ chodím spát až nad ránem, kdy už únavou sotva vidím na oči – tak sebou praštím a spím
3/ přijdu polomrtvá z práce, ještě chvíli
posedím u počítače a opět sebou praštím do postele a spím.

Takže kdyby tam chudák Bubák byl, tak já ho tím svým svalením se na postel připlácnu k zemi a neměl by šanci se ani pohnout.

lorja

Pod postelí mám šuplík a do toho by se člověk nevlezl.Ale přiznám se,že když jsem někdy v noci sama doma a než jdu spát, kontroluji jestli mám zamčeno a bezpečnostní řetízek navlečený na klice.

Vicki

Mám postel až na zem.Ale jednou jsem byla sama doma,dívala se na Klid noci a pak jsem se tak bála,že jsem rozsvítila všechna světla a šla spát:-).