Kepler

Díváte se někdy na pořad Česko-Slovensko má talent?

Já zatím moc ne, ale některé ukázky mě zaujaly. Takže si ten pořad občas nahraju a pak přehraju a přeskakuju póvl i s reklamami. Od těch dob, co Zdenka Lorencová v nějakém podobném socialistickém pořadu zabodovala, to je jistý pokrok. Nedělám tomutu pořadu reklamu, ale někdy doslova čumím a poslouchám.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ne. Rád bych alespoň shlédl ZAJÍMAVÉ dokumenty (až bude na to vhodná volná chvíle, třeba svého času se mi moc líbil seroš „Through the Wormhole“ s Morganem Freemanem), na hovadiny pro mentály nebudu plýtvat časem. A ty bys také neměl. ;) :D :D

Další odpovědi
Kelt

Pokud vidím nějakou ukázku, tak se podívám. Minule zpíval borec s operací nosu Kaťušu a kromě toho, že neuměl vůbec zpívat, neměl hlas, tak neuměl ani prohrávat.. Manželka se dívalo a něco se jí líbilo, že se smála.

marci1

Ne, i když některá vystoupení musí být zajímavé. Upoutávky mě zcela odradily. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ANFs8xaG­Md4

Arne1

někdy

zjentek

Je to o ničem, když víme, že každá sebemenší hooulywoodská hvězdička ve světě znamená více, než ta NEJ česká nebo slovenská herečka.