martina1

Díváte se někdo na Novu na narozeniny Michala Davida?

Já tu právě vzpomínám na dospívání,jak jsme pařili na Michala Davida na zábavách a jediné kazety doma mohli být právě on,Gott a Drupi.Někdy bych to zas vrátila,ale.....:-(
Doplňuji:
My máme televizi i počítač v obýváku:-)Já si obvykle tyhle písničky nepustím,ale dneska večer jsou moc fajn,hned se líp uklízí.

Nejlepší odpověď
kropitko

Martino,nedívám,ale taky jsem pařila na Davida,ale zase na druhou stranu,jak by to asi vypadalo,kdyby se pořád pařilo na to samé??? Doma je pořád posloucháme,když někde jsme,tak si je necháme zahrát a dokonce i mladší ročníky,vědí,znají a rádi se u těchto písní pobaví a vyblbnou,ale doba jde trochu dál,tak máme bohužel i techno,tekno, hip-hop apod…ale pro mě jsou tyto písně klasikou a tou také zůstanou…
Doplňuji:
to já taky,ale zrovna si manžel hraje Tekena,takže nemám šanci,jinak já si běžně tyhle písničky pouštím,dokonce i zpívám a jak říká můj starší syn,zpívám hezky,ale dlouho.....

Další odpovědi
dagry

Přestože jsem seděla v obýváku s kamarádem a pili jsme kávu, tak jsem televizi ani nezapla. Dívat se na toho namachrovaného „naboba“ jsem teda opravdu neměla náladu, ikdyž jako mladá jsem samozřejmě jeho písničky „žrala“.Ale teď už jsem někde jinde a právě jsem nadávala, že toto dají v sobotu jako hlavní program. To mě teda opravdu tak akorát vzteklo, že ta naše tv je opravdu velice ubohá co se týče výběru programů.

panenka

Ano Marti na NOVU na narozeniny Michala Davida se dívám už od malička jsem se dívala na DISCOPŘÍBĚH 1 A 2 a jeho písničky jsem si pouštěla furt dokola
Doplňuji:
Taky mám počítač i televizi v obýváku takže můžu jak sledovat TV tak i psát na PC.

iwetax

Koukala jsem, nic zajímavějšího nedávají.

Miroslavst

minule jsem se zaposlouchal do těch našich hitovek na YT. No asi do půl třetí ☹ Vzpomněl jsem si na ta léta.
Ale abych odpověděl na otázku. Nedívám, to bych nebyl tady.

FOG

A proto jsem si „Dagry“ zalozil vlastni filmoteku a divam se vesmes na to,co me bavi.Nekdy Cimrman,jindy Vinnetou ci Funes.
Dle nalady.
Ale jinak bych to „Misovi“ na to vyroci zas tak nezazlival,kdyz poblaznil tolik tisic lidi.
PS:Skoda,ze nemate vetsi vyber programu.Ja platim jen zakladni nabidku a mam okolo 75 kanalu- programu.

BENYTA

V těch dávných dobách,kdy Vladimír Štancl začínal s disco pobláznováním všech -náctiletých,jsem ho z duše nenáviděla,Dis­kopříběh jsem poprvé viděla až po třicítce,tak silné to bylo.
Postupem času mi začal být jedno…
Na Barrandově od osmi byla skvělá pohádka, „Princové jsou na draka“,kde jsou písničky taky našeho mládí…

dagry

FOGu já mám taky hromadu video kazet a DVD, takže nemám problém se podívat na to co mě baví. A navíc trávím většinu svého volného času večer u kompu, ale je spousta jiných tv diváků a ty jsme měla na mysli, že tam je výběr pro ně opravdu omezen. Jak už jsem tu jednou psala, pro mě by televize ani nemusela být. Já se na ni dívám opravdu minimálně.